Ubezpieczenia zrozumiałe dla każdego

Warunki ubezpieczeń nie zawsze są zrozumiałe na pierwszy rzut oka. Dlatego stworzyłam to miejsce, aby móc dzielić się z Państwem zebraną wiedzą o polisach i pomóc w doborze odpowiedniego produktu.

2012-08-07

Nieobliczalna pogoda a ubezpieczenie domu

Wakacje to nie tylko okres wysokich temperatur i urlopów, ale także czas najbardziej nieobliczalnej pogody. Niestety, coraz częściej słyszymy o nawałnicach czy trąbach powietrznych niszczących dobytek życia wielu ludzi.

2012-07-13

PZU wspiera młodych i zdolnych

9 lipca rozpoczęła się VII edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego, w której wezmą udział studenci i absolwenci najlepszych uczelni ekonomiczno–prawniczych w Polsce. Od trzech lat partnerem projektu jest spółka PZU.

2012-06-11

PZU dla kibiców Euro 2012

Od kiedy towarzystwo PZU odświeżyło logo marki, firma podejmuje rozmaite działania promocyjne mające na celu przekonać młodych ludzi, że PZU przekształciło się w nowoczesną i atrakcyjną spółkę. W ferworze trwających właśnie emocji sportowych PZU przygotowało nową atrakcję dla kibiców.

2012-05-24

Nie tylko ubezpieczenia – inna twarz PZU

Bez wątpienia każdy Polak kojarzy markę PZU. Nawet jeżeli nie korzystamy z usług najstarszego polskiego ubezpieczyciela, to nazwę słyszeliśmy wielokrotnie czy to z reklam, opowieści osób z otoczenia itd. PZU ma także drugą, społeczną twarz. Czy wiedzieliście o istnieniu Fundacji PZU?

2012-05-24

Jak działają porównywarki ubezpieczeń?

Gdy umowa polisy OC zaczyna dobiegać końca, kierowcy rozpoczynają poszukiwania nowego ubezpieczenia. Przypadkiem usłyszeli, że znajomy jeżdżący identycznym Fordem Fiesta, ma znacznie tańsze ubezpieczenie OC, a więc sami też chcieliby płacić za swoje mniej. Tyle, że składka OC obliczana jest dla każdego kierowcy indywidualnie. Co zatem robić?

2012-05-21

Nowości w ubezpieczeniach zdrowotnych PZU

W ostatnim czasie w ofercie PZU znalazły się Grupowe Ubezpieczenie Lekowe, dzięki którym ubezpieczony zapłaci w aptece jedynie 20% ceny leku na receptę. Pozostałą część pokrywa PZU w ramach polisy. Nowy produkt PZU powstał z myślą o klientach niezadowolonych z obecnego publicznego systemu refundacji leków.