Ubezpieczenia zrozumiałe dla każdego

Warunki ubezpieczeń nie zawsze są zrozumiałe na pierwszy rzut oka. Dlatego stworzyłam to miejsce, aby móc dzielić się z Państwem zebraną wiedzą o polisach i pomóc w doborze odpowiedniego produktu.

2012-05-18

Co grozi za brak ważnego OC?

Po polskich drogach jeździ niestety wielu nierozważnych, niedbałych o bezpieczeństwo, ale też skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców nieposiadających ubezpieczenia OC. Co za to grozi?

2012-05-16

Ubezpieczenie podróżne, czyli zanim spakujesz walizkę

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Pogoda za oknem coraz lepsza, dzieci chodzą już głowami zaprzątanymi wakacjami, dorośli marzą o odpoczynku od codziennych spraw. Zanim zaczniemy wielkie pakowanie, warto rozpatrzyć kwestię ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego i w jakich sytuacjach będzie ono niezbędne?

2012-05-11

Na co zwracać uwagę przy zakupie OC?

Po długim majowym weekendzie rynek ubezpieczeniowy odżył. Klienci przypomnieli sobie o ubezpieczeniach komunikacyjnych przed nadchodzącymi wakacjami. Czas urlopów i odpoczynku to okres wzmożonych podróży, bardzo często samochodowych. Twoje OC lada moment dobiegnie końca? Nie zwlekaj, już dziś zacznij szukać najlepszej oferty dla twojego samochodu.

2012-05-09

Porównanie ofert w kalkulatorze OC

Wszystko drożeje, byłoby więc dobrze móc z kolei na czymś zaoszczędzić np. na składce ubezpieczenia OC. Tylko u którego towarzystwa ubezpieczeniowego będzie najtaniej?

2012-05-08

Zgłoszenie szkody w PZU przez internet

Nikt nie ma ochoty przez to przechodzić, ale niestety czasem jesteśmy zmuszeni. Gdy spotka nas przykra sytuacja: wypadek, kolizja drogowa lub szkoda mienia, trzeba zgłosić szkodę u swojego ubezpieczyciela. W PZU można tego dokonać także online, bez wychodzenia z domu!

2012-05-06

Już jest! Nowe logo PZU

Stało się. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 10 maja w czasie konferencji prasowej PZU zaprezentowało swoje nowe, odświeżone logo.