Ubezpieczenie dla firm

Nie tylko duże firmy potrzebują ubezpieczeń. Wśród polis oferowanych przez PZU coś dla siebie znajdą zarówno prezesi korporacji, jak i właściciele małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie firmyTak złożony organizm, jakim jest firma, potrzebuje elastycznego zabezpieczenia. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz działalność, czy masz już prężnie działającą firmę o ugruntowanej pozycji – na rynku wszystko się może zdarzyć. Lepiej być przygotowanym.

PZU oferuje skrojone na miarę ubezpieczenia dla firm w następujących zakresach:

1. Pakiet Doradca

Ochrona całego majątku i działań firmy w ramach jednego ubezpieczenia. Można dostosować jej zakres do własnych potrzeb poprzez ograniczenie do konkretnych zagrożeń. Obowiązkowo należy wykupić dwie polisy, w tym ochronę przed ogniem oraz innymi żywiołami.

2. Ubezpieczenia finansowe

PZU proponuje:
- gwarancje ubezpieczeniowe,
- ubezpieczenie wierzytelności pieniężnych (w tym kredytu kupieckiego oraz należności factoringowych),
- ubezpieczenie kredytów bankowych.

3. Grupowe ubezpieczenia pracownicze (P Plus)

Wsparcie ubezpieczonych w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Wykupując polisę grupową, pracodawca oszczędza czas i pieniądze. Dla bardziej wymagających PZU przygotowało rozszerzone ubezpieczenie grupowe Pełnia Życia, które zapewnia wysokie świadczenia i gwarantuje ochronę nawet w przypadku uprawiania niebezpiecznego sportu czy wypadku lotniczego.

Sprawdź inne ubezpieczenia PZU.