2012-08-30

Problemy w domu? PZU ma na to radę!

W szerokiej gamie produktów firmy PZU znajdują się takie, które mogą się przydać każdemu.

Zwykle mówiąc o ubezpieczeniach myślimy albo o polisie OC samochodu, ubezpieczeniu domu czy ubezpieczeniu na życie. Możliwości jest jednak więcej.

Nawet jeżeli w pierwszej chwili, machniemy ręką na ten temat (ileż można mieć tych ubezpieczeń?!), to warto wiedzieć o istnieniu całkiem wartościowych produktów.

Właśnie wprowadziłeś się do nowego mieszkania? Niestety wśród domowników trudno o pana „złotą rączkę”, który w razie potrzeby naprawi to i owo? Chciałbyś poczuć się pewniej i wiedzieć że w razie jakiejkolwiek awarii będziesz mógł liczyć na szybką i fachową pomoc?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, warto przyjrzeć się karcie PZU Pomoc dla domu. Taka karta to idealny dodatek do ubezpieczenia nieruchomości. Co oferuje?

Wszechstronną pomoc w sytuacjach niecodziennych, a także w momencie gdy potrzebna będzie pomoc fachowca np. hydraulika, ślusarza czy elektryka.

Karta PZU Pomoc przewiduje także pomoc prawną. Ponadto w zasięgu ręki klienta jest wiele dodatkowych bonusów m. in. zniżki na towary i usługi oferowane przez partnerów PZU Pomoc SA.

Za nami okres gwałtownych burz i nieobliczalnej pogody. Często dodatkowa ochrona i pomoc przydałaby się nam właśnie w okresie gwałtownych zmian atmosferycznych oraz, niestety coraz częstszych, anomalii pogodowych.

Kartę PZU Pomoc w Domu można wykupić na okres roku lub na 60 dni.

Ostatnią kwestią są limity na karcie, a właściwie ich brak. Z karty można korzystać dowolną ilość razy, poza tym limity określone dla poszczególnych świadczeń nie pomniejszają się w przypadku wystąpienie kolejnych zdarzeń losowych. To olbrzymia zaleta!

Dzięki temu nie musimy się obawiać, że po kolejnych awariach wyczerpiemy limit pomocy. Dlatego warto polecić kartę wszystkim, którzy chcą poczuć się bezpiecznie we własnych czterech kątach.