telefon(42) 308 35 00

Ubezpieczenie samochodu

Najtańsze ubezpieczenia PZU w Łodzi

Zdjęcia agenta Zaufany agent

Ubezpieczenie samochodu PZU

Ubezpieczenia samochodu PZU przedstawia w bardzo szerokiej ofercie. Ponadto można łączyć wybrane ubezpieczenia komunikacyjne w pakiety, które najlepiej spełnią oczekiwania i będą w zasięgu możliwości finansowych Klienta.
Wiedz, że gdy kupujesz ubezpieczenie samochodu, to PZU oferuje:

 • ubezpieczenie OC – obowiązkowe ubezpieczenie właścicieli pojazdów mechanicznych,
 • Autocasco – ubezpieczenie uszkodzeń pojazdu, zniszczenia lub utraty w wyniku wszelakich zdarzeń,
 • PZU Auto Pomoc – ochrona w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych awarii na drodze,
 • ubezpieczenie NNW Max – zabezpieczenie we wszystkich pojazdach, którymi porusza się ubezpieczony, bez względu na to, czy jest kierowcą, czy pasażerem,
 • ubezpieczenie NNW – chroni od skutków nieszczęśliwych wypadków, które miały miejsce zarówno w Polsce, jak i za granicą,
 • PZU AutoSzyba – naprawa lub wymiana pękniętej szyby samochodowej,
 • AC dla klienta korporacyjnego – dla floty składającej się przynajmniej z 20 pojazdów wykorzystywanych w działalności gospodarczej,
 • Minicasco – ochrona w przypadku uszkodzeń pojazdu od zdarzeń losowych,
 • Zielona Karta (OC) – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ubezpieczonego w przypadku szkód wyrządzonych poza terytorium Polski, na terytorium państw Systemu Zielonej Karty,
 • OC posiadaczy pojazdów zarejestrowanych za granicą,
 • program ubezpieczenia pojazdów będących własnością firm leasingowych i/lub będących przedmiotem zarządzania flotą pojazdów,
 • program ubezpieczenia flot pojazdów Klientów Korporacyjnych.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zadzwoń telefon(42) 308 35 00

Napisz email


  Moi Przyjaciele z branży

PZU-OC.PL – strona zaprzyjaźnionego agenta PZU – Antoniego Nucińskiego.

Ubezpieczenia AVIVA w Łodzi i Warszawie – Sukcesya.pl – Katarzyna Klonowicz Rutka zaprasza osoby zainteresowane ofertą ubezpieczeń AVIVA. Kasia jest specjalistką od ubezpieczeń posagowych i życiowych.

Porównywarka ubezpieczeń ipolisa.pl – tu porównuje sobie składki PZU z innymi, by utwierdzić się w przekonaniu, że PZU ma najlepszą ofertę.

Rzecznik Ubezpieczonych - ogromna dawka wiedzy ubezpieczeniowej.

 

Pytacie mnie jak używać kalkulatora OC, by dobrze obliczyć wysokość składki ubezpieczenia. Na samym początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jak go szukać. Otóż sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową sformułowania podobne do: „kalkulator OC”, „kalkulator OC oblicz”, „oblicz składkę OC”, a w przypadku kalkulatora PZU: „kalkulator OC”, „kalkulator oc pzu”, „oblicz składkę OC w PZU” etc. Pojawi się wiele stron, z których będzie można skorzystać. więcej»

Gdy umowa polisy OC zaczyna dobiegać końca, kierowcy rozpoczynają poszukiwania nowego ubezpieczenia. Przypadkiem usłyszeli, że znajomy jeżdżący identycznym Fordem Fiesta, ma znacznie tańsze ubezpieczenie OC, a więc sami też chcieliby płacić za swoje mniej. Tyle, że składka OC obliczana jest dla każdego kierowcy indywidualnie. Co zatem robić?

więcej»

Niestety. Po polskich drogach jeździ wielu nierozważnych, niedbałych o bezpieczeństwo, ale też skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców. Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem każdego właściciela samochodu. Jego posiadanie jest wymuszone ustawą, która to reguluje precyzyjnie jego zakres i dokładne działanie. I prawidłowo.

więcej»

Po długim majowym weekendzie rynek ubezpieczeniowy odżył. Klienci przypomnieli sobie o ubezpieczeniach komunikacyjnych przed nadchodzącymi wakacjami. Czas urlopów i odpoczynku to okres wzmożonych podróży, bardzo często samochodowych. Twoje OC lada moment dobiegnie końca? Nie zwlekaj, już dziś zacznij szukać najlepszej oferty dla twojego samochodu.

więcej»

Wszystko drożeje, byłoby więc dobrze móc z kolei na czymś zaoszczędzić np. na składce ubezpieczenia OC. Tylko u którego towarzystwa ubezpieczeniowego będzie najtaniej? Zostać u obecnego i liczyć na jakąś zniżkę czy szukać innego? Wielu kierowców przeżywa dylemat, gdy ich OC dobiega końca.

więcej»

Nikt nie ma ochoty przez to przechodzić, ale niestety czasem jesteśmy zmuszeni. Gdy spotka nas przykra sytuacja: wypadek, kolizja drogowa lub szkoda mienia, trzeba zgłosić szkodę u swojego ubezpieczyciela. W PZU można tego dokonać także online, bez wychodzenia z domu!

więcej»

Skontaktuj się

Tel. (42) 308 35 00
Łódź
poczta@pzu.pl