telefon(42) 308 35 00

Polisy turystyczne

Najtańsze ubezpieczenia PZU w Łodzi

Zdjęcia agenta Zaufany agent

Ubezpieczenia turystyczne PZU

Ubezpieczenie turystyczne PZU ma na celu ochronę w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, które mogą nam się przydarzyć w związku z podróżą, np. kradzież bagażu lub podczas pobytu na wakacjach (choroby tropikalne, kontuzje, kradzież sprzętu sportowego, itp.).

Ubezpieczenia turystyczne PZU obejmują takie polisy, jak:

  • Wojażer – PZU Pomoc w Podróży – zwrot kosztów leczenia oraz usługi assistance,
  • Karta PZU Pomoc w Drodze Europa 365 dni – ochrona w razie wypadku, awarii lub innego zdarzenia zaistniałego w czasie podróży,
  • Karta PZU Pomoc w Drodze Europa 60 dni,
  • Karta PZU Pomoc w Drodze Polska 365 dni,
  • Karta PZU Pomoc w Drodze Polska 60 dni,
  • Bezpieczny Rowerzysta – obejmuje ubezpieczenie NNW, OC, bagażu podróżnego i casco,
  • Ubezpieczenia lotnicze – zawierane z podmiotami użytkującymi statki powietrzne w celach prywatnych, turystycznych, agrotechnicznych, transportowych, ratowniczych, szkoleniowych oraz podczas uczestnictwa w zawodach i akrobacjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zadzwoń telefon(42) 308 35 00

Napisz email


  Moi Przyjaciele z branży

PZU-OC.PL – strona zaprzyjaźnionego agenta PZU – Antoniego Nucińskiego.

Ubezpieczenia AVIVA w Łodzi i Warszawie – Sukcesya.pl – Katarzyna Klonowicz Rutka zaprasza osoby zainteresowane ofertą ubezpieczeń AVIVA. Kasia jest specjalistką od ubezpieczeń posagowych i życiowych.

Porównywarka ubezpieczeń ipolisa.pl – tu porównuje sobie składki PZU z innymi, by utwierdzić się w przekonaniu, że PZU ma najlepszą ofertę.

Rzecznik Ubezpieczonych - ogromna dawka wiedzy ubezpieczeniowej.

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Pogoda za oknem coraz lepsza, dzieci chodzą już głowami zaprzątanymi wakacjami, dorośli marzą o odpoczynku od codziennych spraw. Zanim zaczniemy wielkie pakowanie, warto rozpatrzyć kwestię ubezpieczenia turystycznego. Dlaczego i w jakich sytuacjach będzie ono niezbędne?

więcej»

Dużymi krokami zbliża się czas wakacji. Lipiec i sierpień to miesiące urlopu i wyjazdów wakacyjnych. Wraz z rodziną planujesz wyjazd za granicę, chcesz by ten czas był przyjemny i beztroski, ale pamiętaj, będąc na wakacjach może przydarzyć ci się coś złego. Ubezpieczenia turystyczne zapewnią ci pełną ochronę. więcej»

Internet staje się nieocenionym źródłem informacji, ułatwia nam pracę i oszczędza czas. Teraz także w sytuacjach nieoczekiwanych możesz wspomóc się światową pajęczyną i bez względu na to co robisz i gdzie jesteś możesz zgłosić szkodę ubezpieczeń PZU przez internet. Wystarczy Ci tylko dostęp do sieci.

Poniżej znajdą Państwo formularze zgłoszenia szkód majątkowychosobowych i ubezpieczeń PZU Życie. więcej»

Zbliżający się okres wyjazdów zimowych, świątecznych i sylwestrowych sprawia, że duża część z nas już teraz zaczyna planować swój wypoczynek. Białego puchu nie mogą się również doczekać zapaleni narciarze, już przygotowujący się do szaleństw na stoku. Organizując nasze wyjazdy nie zapomnijmy jednak o bardzo ważnym ubezpieczeniu turystycznym.
więcej»

Skontaktuj się

Tel. (42) 308 35 00
Łódź
poczta@pzu.pl